3 токена, які виявилися кращими за ринок у січні
3 токена, які виявилися кращими за ринок у січні
RU
Капіталізація ринку криптовалют у січні 2022 року знизилася з $2,2 трлн до $1,7 трлн.

Експерти поспішили назвати це новою «криптозимою».

За період з 1 січня по 1 лютого 2022 року біткоїн втратив у ціні 17,9%, ефіріум - 26,4%, лайткоїн - 24,3%, XRP - 26,1%, а, мабуть, найпопулярніший мем-токен 2021 року Shiba Inu – цілих 36,3%.

Зниження пов'язане не лише з перегрітістю криптовалютної галузі,
але й із падінням фондового ринку, який негативно відреагував на плани
урядів скоротити обсяги підтримки економік після пандемії Covid- 19.

Водночас, деяким криптовалютам вдалося показати менш значне падіння порівняно з іншими, а окремим — навіть продемонструвати зростання. Аналітики регульованої криптобіржі Currency.com показують, що це
за криптовалюти, і розуміються, чому їм вдалося піти проти ринку.
Kyber Network (KNC)
Вартість токена KNC за січень змогла зрости на 42,4%, 1 лютого дійшовши до $1,89. Це один з самих великих показників зростання на крипторинку.
Динаміка ціни токена KNC на криптобіржі Currency.com
Kyber Network (KNC) — це мультиканальна децентралізована біржа і платформа, де можуть розміщуватися програми у сфері децентралізованих фінансів (DeFi).

У січні Kyber Network випустила оновлення своєї платформи Kyber 3.0, яке полягає в ребрендингу інтерфейсу біржі в KyberSwap та інтеграцію з шістьма блокчейнами - Ethereum, Polygon, Binance Smart Chain, Avalanche, Fantom та Cronos.

Крім того, біржа інтегрувала численні децентралізовані протоколи, а токен KNC став другим децентралізованим токеном після ZRX за ступенем поширеності на біржах. Купити цей токен зараз можна на 80 майданчиках, включаючи Currency.com. Очікується, що команда проекту збереже набраний темп, і KNC найближчим часом може побити нові рекорди.
ChainLink ( LINK )
Вартість токена ChainLink за січень знизилася на 14,5% до $17,17.
У цьому зниження виявилося меншим проти биткоином та інші великими криптовалютами.
Динаміка ціни токена LINK на криптобіржі Currency.com
ChainLink – це децентралізована мережа оракулів, тобто сторонніх постачальників даних, які пов'язують смарт-контракти у блокчейні із зовнішнім світом. Зараз ChainLink є одним з головних гравців у сфері аналізу даних. Цьому сприяла велика кількість партнерів, із якими співпрацює проект.

Токен LINK використовується для оплати послуг у мережі оракулів ChainLink. Його емісія обмежена, через що у майбутньому можливе зростання вартості активу. Це також захищає його від значного падіння під час спадів ринку.
Dogecoin (DOGE)
Одна з улюблених криптовалют Ілона Маска – Dogecoin – у січні впала на 17,4%. Це порівняно з просіданням першою криптовалюти - біткоїна.
Динаміка ціни токена LINK на криптобіржі Currency.com
Історія Dogecoin починається в 2013 році, коли два програмісти - Біллі Маркус з IBM і Джексон Палмер з Adobe - вирішили створити дешеву жартівливу криптовалюту для конкуренції з біткоіном. Наразі капіталізація Dogecoin перевищує $19 млрд.

У грудні 2021 року компанія Tesla оголосила про початок продажу власного мерчу за DOGE, а 14 січня почалося тестування платежів у цій криптовалюті. Один із великих інвесторів на цій хвилі вклав у DOGE $1,4 млн.

Очікується, що глава Tesla продовжуватиме підтримувати Dogecoin , і це може призводити до коливань курсу цієї криптовалюти, на яких можна добре заробити.

Вказані в цьому огляді криптовалюти та токени можна абсолютно легально купити на регульованій криптобіржі Currency.com. Крім них трейдер може торгувати ще понад 30 інструментами, а також більш ніж 2 тис. токенізованими активами (токенізовані акції, індекси, ETF, валютні ринки, сировина). Щоб розпочати, потрібно пройти просту процедуру реєстрації та ідентифікації на криптобіржі.
Повідомлення містить інформацію про рух ринку, не є інвестиційним дослідженням, не повинно розглядатися як інвестиційна рада та є суб'єктивною точкою зору на об'єкт повідомлення автора матеріалу. Минулі показники не є надійним індикатором майбутньої динаміки цін.